شهر ماهر

راهنمایی دربارهٔ «جستجوی درس‌ها»
Course Image دوره آموزش ICDL1 (ویندوز و اینترنت)

این دوره شامل آموزش کامل ویندوز 10 و کار با اینترنت می‌باشد.

پس از اینکه آموزش‌ها را به صورت کامل مطالعه کردید می‌توانید در آزمون ICDL1 شرکت نمایید. در صورتی که این دوره را خریداری نمایید شرکت در آزمون رایگان است و نیاز نیست هزیه آزمون را مجددا پرداخت نمایید. دقت کنید برای دریافت گواهینامه باید حداقل نمره 12 از 20 را کسب نمایید. آزمون شامل 20 سوال است که برای پاسخگویی 20 دقیقه فرصت دارید. 48 ساعت پس از اتمام آزمون می‌توانید گواهینامه خود را نیز دریافت نمایید.

Course Image دوره آموزش ICDL2

این دوره شامل آموزش دو نرم افزار اکسل (Excel) و ورد (Word) می‌باشد. با خرید دوره دسترسی هر دو دوره برای شما باز خواهد شد. دوره Word شامل 22 درس و دوره Excel شامل 30 درس می‌باشد.

پس از اینکه آموزش‌ها را به صورت کامل مطالعه کردید می‌توانید در آزمون ICDL2 شرکت نمایید. در صورتی که این آموزش را خریداری کنید شرکت در آزمون رایگان است و نیاز نیست هزینه آزمون را به صورت جداگانه پرداخت نمایید. دقت کنید برای دریافت گواهینامه باید حداقل نمره 12 از 20 را کسب نمایید. آزمون شامل 20 سوال است که برای پاسخگویی 20 دقیقه فرصت دارید. 48 ساعت پس از اتمام آزمون می‌توانید گواهینامه خود را نیز دریافت نمایید.

Course Image PowerPoint

پاورپوینت یکی از آن نرم‌افزارهایی است که برای همه افرادی که به نحوی با کامپیوتر سروکار دارن به کار خواهد آمد. دانش‌آموزان، دانشجویان، کارمندان، مدیران و… ممکن است روزی مجبور باشند یک فایل را برای جمعی از افراد ارائه دهند. بنابراین استفاده از پاورپوینت اهمیت بالایی برای همه این افراد پیدا خواهد کرد.

Course Image MS Word

نرم‌افزار ورد یکی از زیر مجموعه‌های برنامه‌های Office ماکروسافت است که آموزش و یادگیری آن برای همه افرادی که از سیستم کامپیوتری سر در می‌آورند، ضرورت دارد. دانش‌آموزان، دانشجویان، کارمندان، شاغلان و… همه و همه گاهی به استفاده از برنامه ورد نیاز پیدا خواهند کرد. این برنامه پیچیدگی خاصی ندارد و با چند ساعت وقت به راحتی می‌توان از زیر و بم آن سر در آورد. فیلم آموزشی ورد برای یادگیری سریع و راحت این نرم‌افزار اداری توسط استاد جمشیدی طراحی شده و کاربران می‌توانند با مشاهده دقیق آن همه مباحث مربوط به آموزش ورد را به خوبی فرا بگیرند. آموزش Word همه مطالب مربوط به این دوره را به خوبی پوشش داده است. در نتیجه کاربران می‌توانند با تسلط روی توضیحات این فیلم آموزشی، بر همه مباحث ورد مسلط شوند.

Course Image MS Excel

نرم افزار اکسل

از جمله کاربردی ترین نرم افزارهای Microsoft Office است که برای جمع‌آوری داده‌ها و اعمال تغییرات روی آن‌ها به کارمی‌آید. اکسل یک نرم افزار صفحه گسترده (Spread Sheet) است، به این معنی که در واقع اکسل جدولی بسیار بزرگ است که کاربر می‌تواند بنا به نیاز خود برای هر سلول از این جدول داده تعریف و فرمول‌نویسی کند. همچنین می‌تواند ظاهر هر سلول را به دلخواه تغییر دهد یا محدودیت‌های دسترسی برای هر سلول تعریف کند. قابلیت‌های بی‌شمار نرم‌افزار اکسل و سهولت یادگیری و استفاده از آن‌ها، به کارگیری این نرم افزار را در حوزه کارهای مهندسی، اداری، مالی و… به امری اجتناب‌ناپذیر تبدیل کرده است. بنابراین یادگیری آن برای اغب کاربران کامپیوتری الزامی است.

Course Image دوره آموزش ICDL 3

این دوره شامل دو دوره PowePoint و Access می‌باشد. با شرکت در این دوره به هر دو دوره PowePoint و Access دسترسی خواهید داشت. دوره PowePoint شامل 20 درس و دوره Access شامل 22 درس مختلف می‌باشد که تمامی مباحث پیشرفته این دو نرم افزار را آموزش می‌دهد.

پس از اینکه آموزش‌ها را به صورت کامل مطالعه کردید می‌توانید در آزمون ICDL3 شرکت نمایید. در صورتی که این دوره را خریداری نمایید شرکت در آزمون رایگان است و نیاز نیست هزیه آزمون را مجددا پرداخت نمایید. دقت کنید برای دریافت گواهینامه باید حداقل نمره 12 از 20 را کسب نمایید. آزمون شامل 20 سوال است که برای پاسخگویی 20 دقیقه فرصت دارید. 48 ساعت پس از اتمام آزمون می‌توانید گواهینامه خود را نیز دریافت نمایید.

Course Image شهروند تایپیست با نرم افزار word

در این دوره نرم افزار بسیار کاربردی Word به عنوان مهارت چهارم از سری مهارت های هفتگانه کامپیوتر آشنا خواهید شد. این برنامه از جمله برنامه های بسیار مهم تمام ادارات و شرکت ها است. از این نرم افزار برای تایپ، فرمول نویسی، درج جدول، گزارش نویسی و… استفاده می شود.

همانطور که گفته شد، دوره آموزش Microsoft Word را میتوان چهارمین مهارت از مجموع  آموزشهای ICDL نام برد. هرچند هدف اصلی این برنامه تایپ و قالب بندی متن ها می باشد، ا

افرادی که در جایی خاص مشغول به کار هستند می دانند و شما که این مقاله را می خوانید هم باید بدانید که ورد مهم ترین ابزار تایپ در تمام شرکت ها است. به همین خاطر از تمام کارمندان و علاقمندان به اشتغال از کوچکترین ال بالاترین رده می بایست با این برنامه کاربردی آشنا باشند.

شما به کمک ابزار قدرتمند ورد می توانید انواع گزارش های متنی و تصویری را به راحت ترین شکل ممکن تهیه و منتشر کنید. این ابزار با استفاده از قابلیت های جدید امکان اشتراک گزاری متون و ویرایش از راه دور را برای بسیاری از کاربران خود فراهم کرده است.

از دیگر مخاطبان ویژه این دوره دانشجویان و دانش آموزانی هستند که می بایست پایانامه و گزارش فعالیت خود را در انتهای دوره آموزشی خود ارائه کنند.